pm3

21 października 2015 roku w "Sali błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego miała miejsce uroczysta gala stypendystów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2014/ 2015. Dyplomy uczniom i podziękowania ich rodzicom wręczali: Pan Marian Starownik, wicewojewoda lubelski oraz Pan Krzysztof Babisz lubelski kurator oświaty.

pm1

Z naszej szkoły stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała uczennica technikum ekonomicznego Patrycja Minicka. Patrycji średnia ocen wyniosła 5,1.

Aby otrzymać stypendium Prezesa Rady Ministrów, kandydat musiał spełnić przynajmniej jeden z warunków:

• - otrzymać promocję z wyróżnieniem ( średnia  ocen z zajęć obowiązkowych nie niższa niż 4,75 oraz bardzo dobra ocena z zachowania), uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen,
  • - wykazywać szczególne uzdolnienia w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

pm4Galę uświetnił występ chóru „Canto”, pod dyrekcją Ewy Bieniek.

Gratulujemy Patrycji i życzymy dalszych sukcesów w nauce.