SAM 1068 1067x800Pierwszy dzień wiosny witaliśmy obchodząc w naszej szkole święto samorządności szkolnej.

Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji: konkurs wiedzy o naszej szkole, kalambury, karaoke, konkurs „ Jaka to melodia?” konkurencje sprawnościowe.

Zwycięzcami rozgrywek zostali uczniowie klasy 1k.

Największe uznanie zdobyły koleżanki biorące udział konkursie na najbardziej efektowne przebranie za „ Panią Wiosnę ”: Agata Krupa z klasy 1k, Karolina Małysz z klasy III te,

Klementyna Smyk z klasy III tf.

Fani sportu oglądali rozgrywki w piłce siatkowej zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Na zajęciach koła plastycznego uczestnicy wykonywali wielkanocne ozdoby świąteczne,

a miłośnicy kina mieli możliwość oglądania filmów w angielskiej wersji językowej.

{gallery 2014/dzien_sam_szkol}