W dniu 05.02.2014 r. uczniowie klas maturalnych tj. 4 teb, 4 tz, 4 tp i 4 tf uczestniczyli w dniach otwartych Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. W ramach dni otwartych uczelnia zorganizowała wiele spotkań i atrakcji w których uczestniczyli nasi uczniowie.

WSZiA 2

Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy kryminalistyczne „Linie papilarne czyli prawda o Tobie” prowadzone przez funkcjonariuszy Policji oraz masaże relaksacyjne przed maturą  prowadzone przez studentów fizjoterapii. Uczniowie sprawdzali jak sprawić, żeby pieniądze na nich pracowały biorąc udział w grze Cash flow.

Odbyły się również wykłady na temat: „Perspektywa pracy po informatyce, finansach i rachunkowości i fizjioterapii” a także „O zmianach w maturze z matematyki”.

Uczniowie mogli również sprawdzić swoje siły w różnych konkursach m. in. medycznym, informatycznym i w kole fortuny w wymiarze europejskim. Nasz uczeń Michał Frączek z klasy 4 tb zajął trzecie miejsce w konkursie informatycznym. Gratulujemy.

Więcej zdjęć pod tym adresem LINK