Uczniowie „Zetki” na strzelnicy.
Kolejne praktyczne zajęcia za nami. Uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności strzeleckie, ćwiczyć koncentrację, celność oraz zasady bezpiecznego posługiwania się bronią. Zajęcia były świetną lekcją odpowiedzialności, dyscypliny, ale również okazją do sprawdzenia swoich możliwości w praktyce.
Podczas ćwiczeń nie zabrakło zaangażowania, zdrowej rywalizacji i dobrej atmosfery. Każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił pod czujnym okiem opiekuna oraz instruktorów. 
Opiekunowie grupy: Jerzy Stępień, Marcin Łukaszyk.









