logo big

„Przeżywanie Wielkiego Postu wyznaczają trzy słowa - drogowskazy: modlitwa, post, jałmużna. Modlitwa jest osobowym spotkaniem i duchowym zjednoczeniem z Bogiem. Post służy odsunięciu na bok tego, co modlitwie przeszkadza. Jałmużna jest daniem siebie bliźniemu i praktycznym skutkiem życia duchowego, jest niesieniem pomocy innym.”

Fundacja ,,Dr Clown" w okresie Wielkiego Postu, już kolejny raz wspólnie z uczniami klas gastronomicznych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie i klasą 2b z Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie przygotowała słodkie świąteczne niespodzianki w postaci babeczek dla wychowanków domów dziecka i placówek specjalnych na terenie województwa lubelskiego. Kolorowo przyozdobione i zapakowane babeczki wraz z najlepszymi życzeniami świątecznymi zostaną przekazane również małym pacjentom szpitali w Krasnymstawie, Chełmie, Świdniku, Lubartowie, Lublinie i Zamościu. 

"Kulinarnych" w tym przedsięwzięciu reprezentowały: panie Agnieszka Pawlas i Agata Sadlak - Skrzypek oraz uczniowie: Jakub Kalman (kl 3k), Zbigniew Wawryk (kl 2k), Edyta Tomaszek (kl 2k), Weronika Krupa (kl 2k) i Magdalena Żebrowska (kl 2k).

Najlepsze Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom składają: Fundacja ,,Dr Clown'' Region Lubelszczyzna, „Kulinarni Zetki” w Krasnymstawie i Zespół Szkół Nr 1 w Krasnymstawie. 

A przepis na nasze babeczki znajdziecie tutaj.

DSC 0003 
DSC 0008
 
DSC 0033

plan200x200dziennik200x200kulinarni

lightbox

bip logo