20141205 115339 1067x800W dniu 5 grudnia 2014 r. w sali sportowej ZSP nr 1 w Krasnymstawie odbył się Mecz Mikołajkowy w piłkę siatkową pomiędzy klasą maturalną IV Tb a reprezentacją szkoły.

Jak co roku z okazji 6 grudnia odbywa się impreza, w której walczą odchodzący ze szkoły maturzyści z uczniami, którzy pozostają w szkole. Po zaciętej walce nieznacznie wygrał zespół maturzystów.

Imprezę odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim grającym paczki ze słodyczami.   Mikołaj, mimo wielu obowiązków, znalazł czas, aby zrobić wspólne zdjęcie z uczestnikami imprezy.

Mecz był zorganizowany przez nauczycieli w-f w ramach prac SKS. Sędzią głównym była pani Małgorzata Gadomska – Matycz, sędzią punktowym Leszek Dworucha, spikerem Marcin Łukaszczyk, obsługę muzyczną zabezpieczył Grzegorz Świech. W imprezie brali udział uczniowie, którzy sprawnie pomagali organizatorom nad przebiegiem meczu. Pamela Bojarska, Katarzyna Linkiewicz oraz Dominika Gaweł liczyły punkty oraz zajęły się sesją zdjęciową.

Święty Mikołaj dziękuje wszystkim biorącym udział w imprezie za świetną zabawę.

{gallery artykuly/2014/mecz_mikolaj}