W naszej szkole samorząd uczniowski przeprowadziił zbiórkę w ramach akcji Góra Grosza. Udało się zebrać 143zł 49gr. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.




W naszej szkole samorząd uczniowski przeprowadziił zbiórkę w ramach akcji Góra Grosza. Udało się zebrać 143zł 49gr. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.
