Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, rodziców, nauczycieli do promowania zdrowego stylu życia (aktywności fizycznej). Organizujemy cykliczne zajęcia Nordic Walking, niezależnie od warunków pogodowych oraz pory roku. Szkolenie poprowadzi na pierwszym spotkaniu, instruktor Nordic Walking, będący również nauczycielem ZSP Nr 1 – pani Małgorzata Gadomska Matycz.

W najbliższym czasie podamy termin spotkania.

Serdecznie zapraszamy

NORDIC WALKING to połączenie marszu fitness z techniką odpychania się od podłoża za pomocą specjalnie zaprojektowanych kijków, których umiejętne używanie angażuje górną połowę naszego tułowia podczas energicznego spaceru.

Jest uprawiany na świeżym powietrzu, w kontakcie z naturą, przez cały rok i w dowolnym terenie, co czyni go idealnym treningiem prozdrowotnym dla każdego, bez konieczności poszukiwania centrów fitness i siłowni.

Nordic Walking nie wymaga dużych nakładów finansowych, jest tani. Jedyny wydatek to zakup pary kijów. Te renomowanych firm mają dożywotnią gwarancję trwałości. Para kijków, odpowiednia do warunków pogodowych odzież i wygodne obuwie to podstawowe wyposażenie Nordic Walkera.

Nie zastanawiaj się, kup kijki – nadszedł czas na Twój ruch. W grupie raźniej!

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z panią Małgorzatą Gadomską Matycz

nordic