ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2015/2016

Ocena użytkowników:  / 3

zajecia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki

w Krasnymstawie

rok szkolny 2015 / 2016

Zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez nauczycieli

rok szkolny 2015/2016

Prowadzący Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina
Bęcal B. Zajęcia w bibliotece poniedziałek 8.00-9.00
Kapuśniak E. Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego piątek 7.10-7.55
Kostrzanowska A. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego poniedziałek 7.10-7.55
Koźlik M. Zajęcia z j. angielskiego dla maturzystów wtorek 7.00-7.45
Maślona M. Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego czwartek 14.00-14.45
Młynarczyk-Rysak S. Zajęcia plastyczne (Mała Manufaktura) poniedziałek 13.10-13.55
Nowak U.

Zajęcia z j. angielskiego dla maturzystów

Zajęcia dla ucznia zdolnego z j. angielskiego

piątek

środa

8.00-8.45

13.10-13.55

Rychwalska Z. Zajęcia przygotowujące do matury z j.niemieckiego poniedziałek 7.10-7.55
Szydłowska M. Kabaret szkolny piątek 7.00-7.45
Wójcik-Wilkołazka S. Zajęcia przygotowujące do matury z historii piątek 7.10-7.55
Wojciech Czwórnóg Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe M.18, M.12, M.42

poniedziałek

sobota

7.00

4h

Katarzyna Oleszczuk Warsztaty kulinarne z elementami carvingu 2TZ piątek 11.30
Monika Łepik Doradztwo zawodowe wg potrzeb  
Małgorzata Typiak Przygotowanie do kwalifikacji T.6 poniedziałek 12.25
Leszek Franczak KKZ (sprzedawca)

piątek

sobota

14.30

13.30

Tomasz Kraska Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne uczniów środa 14.00
Piotr Sroczyński Zajęcia szkolnego Klubu Techniki poniedziałek 13.10
Tadeusz Słotwiński Przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy środa 7.00
Katarzyna Mańko

Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

2TE

środa 7.15
Bożena Cieszko - Pankiewicz

Przygotowanie do kwalifikacji zawodowej A.36

Klasa 4TE

środa 7.10
Halina Szewczyk

Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowego

Wyjazd do Częstochowy

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

poniedziałek 14.50
Sławomir Czwórnóg

Przygotowanie do olimpiady motoryzacyjnej

Klasa 3tp,4tp.

poniedziałek 13.00
Ewelina Puchała Zajęcia teatralne przygotowanie do spektakli muzykali piątak 15.00
Piotr Bęcal Geografia/powtórzenie do egzaminu maturalnego czwartek 715-800
Tomasz Bożko Matematyka/powtórzenie do egzaminu maturalnego środa 715-800
Małgorzata Jędruszczak

Biologia/powtórzenie do egzaminu maturalnego

wtorek

piątek

800-845

800-845

 

Jolanta Jóźwiak

Chemia/ powtórzenie do egzaminu maturalnego

Fizyka/zajęcia wyrównawcze

– na zmianę co drugi tydzień

wtorek 1400-1445
Iwona Poniewozik Matematyka/powtórzenie do egzaminu maturalnego czwartek 715-800
Marzena Remiś Matematyka/ powtórzenie do egzaminu maturalnego środa

710-755

Nauczyciele wychowania fizycznego Piłka siatkowa wtorek

1505-1605

Ewa Guziuk Piłka koszykow wtorek

1400-1500

Leszek Dworucha

Tenis stołowy                     

Piłka nożna

wtorek

środa

1220-1320

1430-1530

Marcin Łukaszczyk

Pływanie

czwartek 1730-1830
Grzegorz Świech

Siłownia

środa

1500-1600

Szukaj

Menu użytkownika