Pierwszy rajd rowerowy za nami.

P 20170928 103856 CopyW czwartek 28 Września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 19 rajdzie organizowanym przez PTTK. Trasa przebiegała przez urokliwe miejsca naszej najbliższej okolicy z początkiem w Krasnymstawie(park miejski) i dalej przez Namule – Wielkopole – Białkę -Krakowskie Przedmieście. Trasa liczyła 38 km z metą w Krasnymstawie(zaułek nadrzeczny). Po przebytej trasie na rowerzystów czekało ognisko oraz prowiant. Na podsumowanie odbył się konkurs sprawnościowy który tradycyjnie wygrała reprezentacja naszej szkoły w składzie Paweł Krzywicki, Miłosz Luchowski i Krystian Dubiel(kapitan).

Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami.

Kibicujemy Górnikowi Łęczna

20170408 145615 00001W dniu 8 kwietnia 2017 roku młodzież z naszej szkoły wzięła udział w wycieczce do Lublina w celu dopingowania na żywo   meczu piłki nożnej pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Wisłą Płock.

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji projektu z UM Krasnystaw   dla osób zainteresowanych piłką nożną.

Drużyna Górnika Łęczna po bardzo dobrej grze w pierwszej połowie meczu wygrywała 2 : 0 ostatecznie przegrała 2:3 .

Organizatorem wycieczki był UKS ,, Zetka „ oraz ZSP nr 1 w Krasnymstawie.

Koszty transportu został pokryty ze środków UM Krasnystaw w ramach realizacji projektu oraz ze środków ZSP nr 1 w Krasnymstawie.

Opiekunami byli: Ewa Guziuk Leszek Dworucha

Kibicujemy Górnikowi ŁęcznaKibicujemy Górnikowi ŁęcznaKibicujemy Górnikowi ŁęcznaKibicujemy Górnikowi Łęczna

IX Mistrzostwa Powiatu Krasnostawskiego w wyciskaniu na ławeczce poziomej

DSC 0096 00004W dniu 25.04. 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu Krasnostawskiego w wyciskaniu na ławeczce poziomej.               Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy ,,Zetka’’ obchodzący w tym roku 15 lecie swojego istnienia.

Celem tych zawodów jest propagowanie ćwiczeń kulturystycznych, walorów rekreacyjnych i zdrowotnych oraz realizacja harmonogramu umowy podpisanej z Urzędem Miasta Krasnystaw oraz Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie.

Mistrzostwa powiatu skierowane były do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego.  Do zawodów zgłosiło się 25 zawodników. Do rywalizacji przystąpili zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.

Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Julita Błasiak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie, drugie miejsce zajęła Iwona Król również z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, a trzecie miejsce zajęła Maria Antoniak z Zespołu Szkół    nr 5 Gimnazjum w Krasnymstawie.

W kategorii do 60 kg pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Opat z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 85 kg.

W kategorii do 75kg triumfowałDamian Rajchert z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 110kg.

W Kategorii do 82,5 kg wygrał Bartłomiej Suszek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie ciężarem 130 kg.

W kategorii do 90 kg zwyciężył Patryk Hawryluk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 132,5kg.

W kategorii do 100 kg zwyciężył Sebastian Zakrzewski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 115 kg.

Koszty realizacji zawodów zostały pokryte ze środków pozyskanych w ramach realizacji zadania publicznego z Urzędu Miasta Krasnystaw, Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie oraz Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie.

Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.

Zarząd Uczniowskiego Klub Sportowy,, Zetka’’ serdecznie dziękuje sponsorom za ufundowanie dyplomów, pucharów oraz nagród indywidualnych.

Prezes UKS ,, Zetka ’’- Leszek Dworucha

Dzień wiosny jak zawsze z siatkówką.

Pierwszy dzień wiosny jak zawsze z siatkówką. Po zaciętym meczu pomiędzy 2tpb i resztą szkoły zwyciężyła klasa 2tpb (2-1). Opiekunem była p. Małgorzata Gadomska Matycz.

siatkówka