KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Ocena użytkowników:  / 0

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI

NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Termin Nazwa imprezy

Odpowiedzialni

Wrzesień Rozpoczęcie roku szkolnego

Katarzyna Mańko

Bożena Cieszko-Pankiewicz

Rocznica 17 września

Krzysztof Cabaj

Piotr Bęcal

Zebranie z rodzicami – prezentacje klas gastronomicznych

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Wybory do SU

Samorząd Uczniowski

Opiekunowie SU

Integracja klas pierwszych

Wychowawcy klas

Otrzęsiny klas pierwszych

Samorząd Uczniowski

Opiekunowie SU

Październik Pielgrzymka klas maturalnych na Jasną Górę

Ks. Paweł Klępka

Sylwia Młynarczyk – Rysak

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Marzena Szydłowska

Marta Maślona

Listopad Narodowe Święto Niepodległości

Krzysztof Cabaj

Piotr Bęcal

Bogumiła Bęcal

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Bożena Cieszko-Pankiewicz

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Małgorzata Typiak

Katarzyna Mańko

Transplantacja jestem na tak

Małgorzata  Jędruszczak

Samorząd Uczniowski

Opiekunowie SU

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Andrzejki

Samorząd Uczniowski

Opiekunowie SU

Olimpiada Wiedzy o Żywności

i Żywieniu

Halina Szewczyk
Grudzień Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Małgorzata Typiak

Katarzyna Mańko

Opłatki klasowe

Wychowawcy klas

Konkurs o tytuł Mistrza rachunkowości

Bożena Cieszko-Pankiewicz

Kiermasz bożonarodzeniowy

Sylwia Młynarczyk – Rysak

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Kolędowanie po europejsku

Monika Kowalik-Żebrowska

Zofia Rychwalska

Magdalena Koźlik

Styczeń Szkolny Konkurs Matematyczny

Iwona Poniewozik

Marzena Remiś

Tomasz Bożko

Szkolny Konkurs Fryzjerski

Anna Ziemińska

Luty Podsumowanie pracy za I SEM.

Małgorzata Jędruszczak

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Monika Kowalik-Żebrowska

Urszula Nowak

Marzec Szkolny Konkurs motoryzacyjny

Tadeusz Słotwiński

Wojciech Czwórnóg

Sławomir Czwórnóg

Dariusz Golec

Dariusz Wróbel

Gotowanie z Vipami

Małgorzata  Jędruszczak

Katarzyna Mańko

Małgorzata Typiak

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Sylwia Młynarczyk – Rysak

Kiermasz wypieków wielkanocnych

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Kiermasz ozdób Wielkanocnych

Sylwia Młynarczyk – Rysak

Dzień wiosny

Ewa Guziuk

Kwiecień Dni otwarte

Wojciech Czwórnóg

Sławomir Czwórnóg

Małgorzata  Jędruszczak

Monika Łepik

Katarzyna Mańko

Małgorzata Typiak

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Dorota Ociepa

Samorząd Uczniowski

Opiekunowie SU

Dzień Patrona Szkoły Elżbieta Kapuśniak
Mistrzostwa Powiatu  - Wyciskanie na ławeczce poziomej

Grzegorz Świech

Leszek Dworucha

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Marta Maślona

Olimpiada Wiedzy Samochodowej

Wojciech Czwórnóg

Sławomir Czwórnóg

Powiatowy Konkurs Profilaktyka Uzależnień

Ewa Gałka

Halina Szewczyk

Pożegnanie maturzystów

Iwona Poniewozik

Katarzyna Mańko

Maj Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

Dorota Ociepa

Zofia Rychwalska

Krzysztof Cabaj

Piotr Bęcal

Czerwiec Dzień Sportu Szkolnego- Dzień Dziecka

Grzegorz Świech

Leszek Dworucha

Ewa Guziuk

Małgorzata Gadomska- Matycz

Zakończenie roku szkolnego

Marzena Remiś

Lipiec/

Sierpień

Konkursy kulinarne

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

Cały rok szkolny

Współpraca z Fundacją

Dr. Clown

Agnieszka Pawlas

Katarzyna Oleszczuk

kal

GODZINY KONSULTACJI Z RODZICAMI ROK SZKOLNY 2016/2017

Ocena użytkowników:  / 0

GODZINY KONSULTACJI Z RODZICAMI

ROK SZKOLNY 2016/2017

Lp. Imię i nazwisko wychowawcy Klasa Godziny Dzień tygodnia  
 
1

Marta Maślona

1tp 10.35-11.15 czwartek  
2 Katarzyna Oleszczuk 1tz/1tm 12.00- 13.00

środa

 
3

Ewa Guziuk

1k/1mr/1ms 12.20-13.05 piątek  
4

Monika Kowalik –Żebrowska

2tp/2tb 10.30-11.15 wtorek  
5

Bożena Cieszko- Pankiewicz

2tz/2te 10.30-11.15 poniedziałek  
6

Małgorzata Typiak

2k/2mr/2ms 10.30-11.15 wtorek  
7 Katarzyna Mańko 3tp/3te 11.30-12.15

poniedziałek

 
8 Iwona Poniewozik 3tz/3tf 8.50-9.35 poniedziałek  
9 Leszek Dworucha 3ms 10.30-11.15 poniedziałek  
10

Agnieszka Pawlas

3k 11.30-12.15 poniedziałek  
11

Elżbieta Kapuśniak

4tz 8.50-9.35 czwartek  
12 Jolanta Jóźwiak 4tp 9.40-10.25 czwartek  
13

Zofia Rychwalska

4tf 11.30-12.15 czwartek  

konsultacje

Terminy przeprowadzania egzaminów z kwalifikacji

Ocena użytkowników:  / 0

egzaminy zawodowe

Terminy przeprowadzania egzaminów z kwalifikacji sesja sierpień – październik 2016 r.

ETAP PISEMNY

06 października 2016 r. (czwartek), świetlica godz. 10:00 – T.06, A.18, A23, godz. 12:00 – A.19, A.36, M.12, T.15

ETAP PRAKTYCZNY

07.10.2016 r. (piątek) godz. 8.00 – M.42 sala 11 godz. 8.00 i 12.00 – A.18 sala 35 godz. 15.00 – B.30 sala 11

11.10.2016 r. (wtorek) godz. 9.00 – A.23 świetlica godz. 13.00 – B.33 prac. budowlana godz. 13.00 – T.15 świetlica

14.10.2016 r. (piątek) godz. 9.00 – A.36 sala 11

 

Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem) oraz własne przybory, które są wymienione w tabeli poniżej.

Wykaz materiałów i przyborów pomocniczych

LP

Oznaczenie kwalifikacji

Nazwa kwalifikacji

Zdający przynosi na egzamin

1.

A.36

Prowadzenie rachunkowości

kalkulator prosty*

2.

T.15

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

kalkulator prosty* ołówek, gumka, linijka, temperówka

3.

M.42

Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

kalkulator prosty*,

4.

A.23

Projektowanie fryzur

gumka zwykła, linijka, temperówka, chusteczki higieniczne zwykłe, chusteczki wilgotne, ołówki: 2H, H, HB i 3B, kredki ołówkowe miękkie 12 kolorów, cienkopis czarny

5.

B.33

Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych

kalkulator prosty*, ołówek, gumka, linijka, temperówka

 * Kalkulator prosty – to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb. dr Marcin Smolik dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Terminy przeprowadzania egzaminów z kwalifikacji sesja sierpień –październik 2016 r.

ETAP PISEMNY

06 października 2016 r. (czwartek), świetlica

godz. 10:00 – T.06, A.18, A23,

godz. 12:00 – A.19, A.36, M.12, T.15

ETAP PRAKTYCZNY

07.10.2016 r. (piątek)

godz. 8.00 – M.42 sala 11

godz. 8.00 i 12.00 – A.18 sala 35

godz. 15.00 – B.30 sala 11

11.10.2016 r. (wtorek)

godz. 9.00 – A.23 świetlica

godz. 13.00 – B.33 prac. budowlana

godz. 13.00 – T.15 świetlica

14.10.2016 r. (piątek)

godz. 9.00 – A.36 sala 11

Zebranie rodziców z dyrekcją szkoły i wychowawcami

Ocena użytkowników:  / 0

 

 

Dnia 20 września 2016 r. (wtorek) o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie odbędzie się zebranie rodziców z dyrekcją szkoły  i wychowawcami klas na temat organizacji pracy dydaktyczno-wychowawczej w roku szkolnym 2016/2017. 

 

 

Serdecznie zapraszamy

dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne

 

Szukaj

Menu użytkownika