Spotkanie rodziców i nowo przyjętych uczniów do klas pierwszych

zd szkołaSerdecznie zapraszamy na spotkanie rodziców i nowoprzyjętych uczniów do klas pierwszych, które odbędzie się w poniedziałek 10 lipca 2017 roku o godzinie 10.00 w świetlicy szkolnej.

Serdecznie zapraszamy dyrekcja i grono pedagogiczne

Rodzice proponują - też wiedzą, co warto poczytać

kiermaszZapraszam wszystkich Uczniów i Rodziców do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez naszą szkolną bibliotekę.

Kącik czytelniczy:

„Rodzice proponują - też wiedzą, co warto poczytać”

Prosimy Rodziców o przekazanie do biblioteki księżek, które przeczytali, a które w szczególny sposób zapadły Im w pamięć.

Przekazujemy do biblioteki te pozycje, które uznajemy za godne polecenia naszej młodzieży.

Jeśli ulubionej książki nie posiadamy – biblioteka prosi o przekazanie za pośrednictwem uczniów naszej szkoły, samej tylko informacji o tytule bądź autorze książki. W takim wypadku bibliotekarka zatroszczy się o zdobycie pozycji polecanej przez Rodziców młodemu pokoleniu.

W bibliotece szkolnej będą półki z książkami polecanymi przez Rodziców, książki będzie można wypożyczać lub korzystać z nich w czytelni.

Goraco zapraszamy do współpracy Uczniów i Rodziców.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Bibliotece

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie

Zebranie z rodzicami w ZSP Nr 1 - 2 luty 2016 r. godz. 16.00

zebranie rodz

Serdecznie zapraszamy rodziców/opiekunów na spotkanie podsumowujące I semestr 2016/2017 roku szkolnego z dyrekcją szkoły i wychowawcami poszczególnych klas. Zebranie odbędzie się 2 lutego (czwartek) o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej ZSP Nr 1 w Krasnymstawie.

dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne

Unieważnienie postępowanie do składania ofert z dnia 8 listopada 2016

Unieważnienie postępowanie do składania ofert z dnia 8 listopada 2016.

Dotyczy zaproszenia do złożenia oferty (kliknij po szczegóły)

Szczegóły w piśmie w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (uniewżnienie0001.pdf)Unieważnienie[ ]280 kB251 Pobieranie