XVIII Powiatowy Konkurs Profilaktyczny

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Już po raz osiemnasty w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie odbył się Powiatowy Konkurs Profilaktyczny. 
W dniu 20 kwietnia 2018r. uczniowie  szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krasnostawskiego walczyli o tytuł „Mistrza wiedzy o uzależnieniach”. Wśród zaproszonych gości obecni byli: pani Aleksandra Stachula z Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie, pani Alicja Grabiec  pełnomocnik burmistrza Krasnegostawu do spraw profilaktyki,  Pani Anna Popis – przedstawiciel Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie, wiceprezes Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie Pan Sławomir Kozioł, wiceprezes Banku Spółdzielczego w Izbicy Pani Teresa Zych.
 Konkurs przebiegał na zasadach znanego i lubianego teleturnieju telewizyjnego „Jeden z dziesięciu”. W rolę Tadeusza Sznuka wcielił się uczeń klasy 4 technikum Piotr Frańczak. Po trzech emocjonujących etapach Mistrzem wiedzy o uzależnieniach został uczeń z II LO im. C.K. Norwida w Krasnymstawie - Kacper Bednaruk, który wykazał się najlepszą znajomością problematyki uzależnień,  II miejsce zajęła uczennica z I LO im. W. Jagiełły w Krasnymstawie– Adela Sawa, a III miejsce Weronika Traczyńska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce. 
Jury tegorocznego konkursu: Alicja Grabiec, Anna Popis i Małgorzata Jędruszczak było pod wrażeniem poziomu wiedzy dotyczącej uzależnień,  odwagi i opanowania uczestników turnieju.
Konkurs przygotowały: Agata Sadlak – Skrzypek i Ewa Gałka.
    
     
     Organizatorzy dziękują sponsorom, którzy niezawodnie, każdego roku wspierają bardzo ważną ideę profilaktyki uzależnień i fundują wspaniałe nagrody rzeczowe dla finalistów: Bankowi Spółdzielczemu w Krasnymstawie, Bankowi Spółdzielczemu w Izbicy, Urzędom Gmin w Izbicy, Łopienniku Górnym, Kraśniczynie, Urzędowi Miasta Krasnystaw i Starostwu Powiatowemu w Krasnymstawie.
 DSC 0001
 
DSC 0003
 
DSC 0010
 
DSC 0017
 
DSC 0022
 
DSC 0038
 

Szukaj

Menu użytkownika