Noc filmowa w naszej szkole

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
1 marca 2018 r.  odbyła się po raz pierwszy w naszej szkole Noc Filmowa. Wzięli w niej udział wszyscy chętni uczniowie pod opieką dyrekcji p. Wojciecha Maślony, p. Małgorzaty Jędruszczak, p. Moniki Łepik oraz nauczycieli p. Elżbiety Kapuśniak, p. Wojciecha Czwórnóga, p. Sławomira Czwórnóga i opiekunów SU p. Tomasza Bożki i p. Katarzyny Oleszczuk. Długo czekaliśmy na ten wieczór! Zostać w szkole po lekcjach to w tym wypadku, nie kara ani tzw. „kozia ławka” lecz wspaniała przygoda. Zostać w szkole po to, żeby móc dobrze się bawić ze społecznością szkolną - to brzmi interesująco... Spotkaliśmy się przede wszystkim, żeby móc razem spędzić całą noc oglądając filmy i nie tylko… Oczywiście mowa o wspólnym karaoke, które pod przewodnictwem Bartka Stojańskiego z 2tp rozbudziło nasze talenty, a co niektórych ze snu. Bez wątpienia wszyscy świetnie się bawiliśmy. Zjedliśmy pyszne zupy energetyczne "damską” jarzynową i  „męską” fasolową”, przygotowane przez klasy gastronomiczne pod okiem p. Agnieszki Pawlas, aby mieć siłę na całonocny maraton filmowy. Atmosferę prawdziwego kina  dopełniał smak i zapach popcornu.  Chyba nikt nie zasnął... Filmy, które oglądaliśmy były dosyć zróżnicowane: komedie, dramaty, filmy sensacyjne, a około północy oczywiście horrory... Noc Filmowa była świetną możliwością do zintegrowania się, dlatego jesteśmy pewni, że dobrym pomysłem byłoby powtórzenie imprezy (chodzi nam po głowie pewien pomysł…. Noc pod gwiazdami w autach z grillem…. Kto chętny???) 
PS. Wytrzymaliśmy do bladego świtu tj. do 7 rano.
                                                                                                                                                            Brawo Wy i My 
                                                                                                                                                 Samorząd Uczniowski
 
DSC 0001
 
DSC 0004
 
DSC 0005
 
 
DSC 0008
 
 
DSC 0009
 
 
DSC 0014
 
 
DSC 0021

Szukaj

Menu użytkownika