Krasnystaw - kraina mlekiem i piwem płynąca

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
24-25 listopada 2017 nauczycielki z naszej szkoły Katarzyna Oleszczuk i Agnieszka Pawlas miały okazję prowadzić warsztaty kulinarne „Zdrowotne właściwości piwa – Czas na piwo”. Uczestnikami warsztatów były panie ze Stowarzyszenia Mieszkańców Przedmieścia Zastawie. Zadanie było realizowane w ramach wsparcia organizacji pozarządowych przez Miasto Krasnystaw. 
    Uczestnicy projektu poznali wartość odżywczą piwa, jego właściwości zdrowotne oraz nietypowe zastosowanie piwa w gospodarstwie domowym (do potraw, wypieków i zdrowych nalewek). Panie wspólnie z naszymi przedstawicielkami przygotowały min.: rybę w cieście piwnym, piwne ciasto z piwnym kremem, naleśniki piwne, sznycle piwne z sałatką ziemniaczaną, faworki na piwie, ciastka piwne i wiele innych. Kilka przepisów już wkrótce będzie można znaleźć na naszym blogu (https://kulinarnizsp1kras.blogspot.com/).
        Panie ze Stowarzyszenia Mieszkańców Przedmieścia Zastawie serdecznie zapraszają 17 grudnia na Rynek Miejski na wspólne kolędowanie i podsumowanie projektu.
DSC 0155
 
DSC 0160
 
DSC 0171
 
DSC 0186
 
DSC 0205
 
DSC 0219
 
DSC 0220
 
DSC 0224

Szukaj

Menu użytkownika