Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

IMG 5525

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia, po stokroć zdrowia i niewyczerpanych sił oraz energii potrzebnej do kształcenia nowych pokoleń.

Dyrektor wraz z kadrą kierowniczą szkoły.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.