logo big

Najnowsze artykuły

19 Cze 2019 13:18 - Ekonomik tylko w Zetce !!!
Nagrody dla uczennic technikum ekonomicznego za udział w konkursie Talentowisko Banków Spółdzielczych

W dniu dzisiejszym, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 Dyrekcja szkoły w imieniu prezesa pana Marcina Wojewody Banku Spółdzielczego w Izbicy wręczyła nagrody pieniężne uczennicom za udział w konkursie ,,Inkubator szkolnych biznesów". Nagrodzone uczennice: Patrycja Bartoszewska - uczennica technikum ekonomicznewgo Patrycja Chmiel - uczennica technikum ekonomicznewgo Magdalena Margol - uczennica technikum ekonomicznewgo Karolina Sadlak - uczennica [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
19 Cze 2019 12:20 - Postaw na zawód !!!
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19.06.2019r o godz. 9.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości udział wzięli: Pan Witold Boruczenko – przewodniczący Rady Powiatu, Pan Mirosław Księżuk – wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie. W słowach skierowanych do uczniów Pan Witold Boruczenko - przewodniczący Rady Powiatu nadmienił, że jest absolwentem tej szkoły. Dla niektórych ten rok [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
17 Cze 2019 21:13 - Postaw na zawód !!!
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i grono pedagogiczne na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Spotkanie odbędzie się 19 czerwca 2019 roku o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
05 Cze 2019 08:53 - ZSP nr 1 Krasnystaw
Wspomnienie

Zmarł  Krzysztof  Cabaj Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 3 czerwca  2019 roku zmarł nagle nasz kolega Krzysztof Cabaj. Miał 53 lata. Niemal przez całe swoje życie zawodowe związany był z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie. Pracował jako nauczyciel  historii, wiedzy o społeczeństwie i geografii. Uczestniczył w realizacji wielu projektów związanych z funkcjonowaniem szkoły. Od momentu rozpoczęcia pracy w 1993 roku był również  [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
04 Cze 2019 15:06 - Agata Sadlak - Skrzypek
Mistrz wiedzy o uzależnieniach

XIX Powiatowy Konkurs Profilaktyczny pod hasłem „ Mistrz wiedzy o uzależnieniach” w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. T. Kościuszki w Krasnymstawie Dnia 30 maja 2019r. w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie odbyła się dziewiętnasta edycja Powiatowego Konkursu Profilaktycznego pod hasłem „Mistrz wiedzy o uzależnieniach”.    Wśród zaproszonych gości obecni byli: pani Lidia Jurkiewicz z Wydziału Oświaty , Kultury i [ ... ]

Konkursy i olimpiadyCzytaj więcej...
30 Kwi 2019 15:22 - Ekonomik tylko w Zetce !!!
Mistrz rachunkowości roku szkolnego 2018/2019 ogłoszony!

W bieżącym roku szkolnym – wyjątkowo, tytuł Mistrza rachunkowości otrzymały 2 osoby – Klaudia Mazurek i Konrad Sierpina z klasy czwartej Technikum Ekonomicznego.Rywalizacja była zacięta dlatego komisja konkursowa uznała, że w tym roku tytuł przypadnie aż dwóm uczestnikom. Wysokie umiejętności z zakresu rachunkowości zostały potwierdzone również na egzaminie z kwalifikacji: „Prowadzenie rachunkowości”, w którym uczniowie uzyskali wysokie wyniki.Wszystkich młodszych uczniów [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
29 Kwi 2019 08:03 - Agata Sadlak - Skrzypek

Pożegnanie maturzystów wnaszej szkole odbyło się 26 kwietnia 2019 r. Prowadzący akademię uczeń kl. I technikum Mateusz Czwórnóg serdecznie powitał zaproszonych na uroczystość gości: pana Marka Nowosadzkiego Wicestarostę Krasnostawskiego, pana Wojciecha Maślonę Dyrektora Szkoły, panią Małgorzatę Jędruszczak - Wicedyrektor Szkoły, rodziców, nauczycieli, maturzystów i uczniów młodszych klas. W swoim wystąpieniu pan Dyrektor życzył absolwentom konsekwencji   w realizowaniu [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
24 Kwi 2019 14:33 - Postaw na zawód !!!
Ogłoszenie - Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

  Zakończenie roku szkolnego 2018 / 2019 klas maturalnych odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku o godzinie 9.00 (piątek) w sali gimnastycznej.   Serdecznie zapraszamy

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...

 

OFERTA EDUKACYJNA

   Drodzy gimnazjaliści, już niedługo będziecie wybierać szkołę ponadgimnazjalną. Nauka może potrwać trzy lub cztery lata. Nasza szkoła zapewni Wam rozwijanie zainteresowań i zdolności, zdobywanie wiedzy w przyjaznej atmosferze. Wybór szkoły to odpowiedzialna i ważna decyzja. Może zaważyć na całym Twoim późniejszym zawodowym życiu. Wybierając zawód weź pod uwagę swoje zainteresowania, zdolności, możliwości. Zapoznaj się z kierunkami kształcenia naszej szkoły. Po ukończeniu ZSP Nr 1 zdobywasz zawód, masz możliwości kontynuowania nauki na uczelniach wyższych. 

 

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

 

na rok szkolny 2014 / 2015

 

 

Technikum Nr 1 (4-letnie)

 

 • Klasa diagnostyczno-serwisowa (kształcąca w zawodzie technik pojazdów samochodowych - 4 lata)
 • Klasa dietetyki i planowania żywienia (kształcąca w zawodzie technik żywienia usług gastronomicznych - 4 lata)
 • Klasa finansów i biznesu (kształcąca w zawodzie technik ekonomista - 4 lata)
 • Klasa marketingu handlowego (kształcąca w zawodzie technik handlowiec - 4 lata) NOWOŚĆ
 • Klasa nowoczesnych technologii budownictwa (kształcąca w zawodzie technik budownictwa - 4 lata)
 • Klasa wizażu i stylizacji fryzur (kształcąca w zawodzie technik usług fryzjerskich 4 - lata)

Zasadnicza Szkoła Zawodowa (3-letnia)

 • Mechanik pojazdów samochodowych
 • Murarz – tynkarz
 • Kucharz 
 • Ślusarz  NOWOŚĆ
 • Elektromechanik pojazdów samochodowych NOWOŚĆ

 

Postaw na zawód!!!

 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

 ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw,

 tel/fax. (82) 576-37-55

 adres strony internetowej: www.zspnr1-krasnystaw.edu.pl

 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015 (zamieszczona również w załączniku) i do odwiedzenia naszej szkoły. 
 
 Serdecznie zapraszamy
 

plan200x200dziennik200x200kulinarni

lightbox

bip logo